CATERING

Wspólnie z szefami kuchni firm cateringowych przygotowaliśmy kilka wariantów dań ciepłych, zimnych płyt a nawet menu grillowego.

ZESTAWY OBIADOWE

Ciepłe posiłki

To zestawy składające się z dwóch dań. Zupy i drugiego dania z wybranymi dodatkami. Obowiązkowa opcja w przypadku organizacji imprez formalnych i nie tylko.

Catering obiadowy serwowany jest w bemarach i podgrzewaczach, które utrzymują odpowiednią temperaturę dań przez 3-4 godzin.

zestawy obiadowe sala warszawa mob

ZIMNA & CIEPŁA PŁYTA

Finger Food i nie tylko

To świetna opcja – cateringu w formie przekąsek – na niezobozwiązuje przyjęcie w gronie rodziny i znajomych lub na nieformalne spotkanie firmowe.

Zestawy skomponowane są w taki sposób, by odpowiadały wybranej okazji. Część z nich posiada w swoim menu sałatki i przekąski, które są świetnym dopełnieniem cateringu obiadowego lub jako samodzielna forma poczęstunku dla gości.

sala do wynajecia warszawa

DESERY & NAPOJE

Coś na słodko

Na przyjęciu nie może zabraknąć słodkości. W naszej ofercie znajdziesz ciasta oraz bezy. Do tego, na specjalne życzenie oferujemy kompleksowy serwis herbaciano kawowy.

Na sam koniec wybierz zimne napoje. Znajdziesz u nas zarówno napoje niegazowane, w tym naszą autorską wersję lemoniady cytrynowej serwowaną w ośmio litrowym słoju, soki ale także napoje gazowane, takie jak Coca Cola, Sprite czy Fanta.

Wybierz – a my je dla Ciebie zapewnimy.

Warunki zamówienia

ZASTAWA STOŁOWA

Możemy zapewnić pełen zestaw dopasowany do liczby gości.

OPŁATA REZERWACYJNA

Lokal pobiera jednorazową opłatę rezerwacyjną w kwocie 300 pln netto, za usługę organizacji cateringu.

MENU

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać pełne menu na wybrane zestawy.